36.013.80 - SNAP FRAME B2 - Aluminijasti reklamni okvir
27,48 € +DDV
| Zaloga |
322 |
Osnovni podatki
| Koda | 36.013.80 |
| Model | SNAP FRAME B2 |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Paket | 10/1 |
| Neto teža | 1.58 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Črtna koda | 8605040091982 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.55 x 0.19 x 0.77 m |
| Teža bruto kartona | 16.86 kg |
| Volumen kartona | 0.08 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 761699900000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
